Podstawowe znaki japońskie (nowe wyd.)

65,00  z VAT

„Podstawowe znaki japońskie” to słownik – podręcznik do nauki najbardziej potrzebnych ideogramów na podstawowym poziomie nauki języka japońskiego. Zawiera 180 najprostszych symboli z ich wyjaśnieniami, czytaniami i tłumaczeniami (Wydanie w nowej szacie graficznej ). Przeczytaj pełen opis poniżej.

3 w magazynie

Opis

„Podstawowe znaki japońskie”.  Jest to podręcznik do samodzielnej nauki japońskich ideogramów na podstawowym poziomie nauki. Japończycy stosują trzy systemy pisma: dwa sylabariusze (hiragana i katakana) oraz znaki ideograficzne kanji.  Z tego podręcznika można się nauczyć 180 znaków zaprezentowanych w przystępnej kolejności, od najprostszych do trudniejszych. Ideogramy są rozrysowane według autorskiej metody na poszczególne elementy, dzięki czemu czytelnik nauczy się prawidłowej kolejności pisania. Dodatkowo każdy znak wyjaśniono i podano najbardziej przydatne sposoby czytania. Podane są także przykładowe złożenia słów, w których dany znak występuje. Z książki można także nauczyć się, jak pisać znaki kanji w zdaniach. Co dwadzieścia ideogramów czytelnik znajdzie ciekawe ćwiczenia, które pomogą nauczyć się znaków. Do wszystkich znaków przygotowano odpowiedzi. Materiał zawarty w tym podręczniku z powodzeniem wystarcza by przygotować się do międzynarodowego egzaminu Noryoku Shiken na podstawowym poziomie N5 z pisma japońskiego. 

Zestaw niezbędnych podręczników do nauki języka japońskiego na poziomie podstawowym to:
Język japoński dla początkujących.
Hiragana – kreska po kresce (zeszyt do ćwiczeń z płytą CD zawierającą animacje pisania poszczególnych znaków).
Katakana – kreska po kresce (zeszyt do ćwiczeń z płytą CD zawierającą animacje pisania poszczególnych znaków).
Podstawowe znaki japońskie.
Język japoński – metody transkrypcji.
Ponadto polecam „Uczki do nauki japońskiego” dostępne w naszym sklepie: https://wszystkojedno.com.pl/produkt/do-nauki-jezyka-japonskiego/
Jak wyglądają „Uczki” możesz zobaczyć w filmie : https://www.youtube.com/watch?v=CDVgbljOWjA

Informacje dodatkowe

Autor:

Ewa Krassowska-Mackiewicz

ISBN:

978-83-63103-68-2

Wydawnictwo:

PJWSTK

Rok wydania:

2014

Objętość:

396 strony

Okładka:

miękka

Format:

B5